Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

 

Personel Kartlı Geçiş Sistemleri

Personel kart okuyucu cihazlar kullanım amacına göre PDKS ya da GKS sistemleri ile personeln işe giriş - çıkış zamanlarının tespitine, firma içindeki yetkilendirilmiş alanlara giriş - çıkış izinlerinin tanımlanmasında, yemekhane ya da kantindeki hakedişler için kullanılabilmektedir.

Ziyaretçi Kart Sistemi

Firmaya gelen ziyaretçilerin takip edilmesinde kart okuyucu cihazlar tercih edilmesi durumunda ziyaretçiye proximity kart teslim edilir. Bu ziyaretçi kartı turnike ve kapılarda kart okuyuvu cihazlara okutulması durumunda geçiş sağlanır. Program üzerinde hangi ziyaretçinin hangi alanlara girip hangilerine giremeyeceği ziyaretinde kimlerin refakatci olup ne kadar süre içeride bulunabileceği gibi kurallar belirlenebilmektedir.

Kart Okuyucular

HDI, EM, Mifare, Desfire, Iclass özellikli Proximity kartları okuyabilen çoklu platfrom desteğine sahiptir. Proje özelliklerine göre iç ortam ya da su geçirmeyen, toza ve hava koşullarına dayanıklı dış ortam cihazları olarak seçilebilir. Kart okuyucu cihazlar lokalde turnike ya da kapı açmak için kullanılabilir.

Kartlar

Perosnel Kart Okuyucu Cihazlarımız HDI, EM, Mifare, Desfire, Iclass gibi farklı kart yapılarını destekler. Firmaya ait mevcut proximity kartlar varsa rahatlıkla cihazlara tanıtılabilir. Yeni kart temini noktasında renkli lazer baskı ile personel resmi, firma logosu kart üzerine eklenebilir.

Teklif Formu